• Szkoła Językowa Piła

Leader School to szkoła językowa w Pile, która działa od 2007 roku. Wyróżnia nas doświadczenie i innowacyjne metody nauczania. Realizujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach nauczania języków obcych proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe :
- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język francuski
- język włoski
- język rosyjski
- język japoński

• 5 powodów dla których warto nam zaufać:

1. Dobra szkoła językowa to taka, która oszczędza Twój czas i oferuje tylko efektywne metody nauczania, a Ty w zamian możesz poświęcić się swoim pasjom i obowiązkom dnia codziennego. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy zajęcia językowe w dogodnej cenie, która może Cię zaskoczyć.
2. W ramach kursów języka angielskiego i niemieckiego oferujemy Metodę BLS, dzięki której, już od pierwszych zajęć posługujesz się językiem obcym. Przełamujesz swoje bariery językowe i strach przed popełnieniem błędu podczas pobytu za granicą lub w środowisku pracy.
3. Kursy językowe dla dzieci to nasza specjalność. W ramach zajęć dla dzieci korzystamy z autorskich, unikalnych programów edukacyjnych : Leo English i Leo Maniak. Planujemy każdą minutę zajęć tak, by utrzymać koncentrację Twojego dziecka i rozbudzić chęć do poznawania języka. Do grona naszych nauczycieli trafiają tylko ci, którzy potrafią pracować z dziećmi i mają wysokie kwalifikacje językowe.
4. Jeśli przed Tobą egzamin gimnazjalny lub matura, z nami osiągniesz najwyższy wynik. Nasze kursy językowe dla młodzieży to nie tylko postępy w nauce, ale przede wszystkim przełamanie bariery mówienia w języku obcym i doskonalenie prezentacji.
5. Szukasz pracy? Znajomość języka z pewnością zapewni Ci dogodne dla Ciebie miejsce zatrudnienia. Dzięki Twoim kwalifikacjom wyłonią Cię z pomiędzy wielu innych kandydatów, a także zwiększysz swoje szanse na dobrze płatną pracę. Właśnie na naszych zajęciach nauczysz się języka od postaw, a także udoskonalisz jego znajomość w mowie i piśmie. Pomoże Ci to również w przygotowaniu do dwóch certyfikatów FCE (First Certificate in English) oraz CAE (Certificate in Advanced English).