Sie
07

Lekcje języka angielskiego i niemieckiego metodą BLS Communication

  • Terminy lekcji pokazowych:
    - język angielski: 3, 8 10, 15 i 22 września - godzina 18.00
    - język niemiecki: 9, 16 i 23 września - godzina 18.00

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ?
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH LEKCJI POKAZOWYCH

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane nauką języka angielskiego i niemieckiego na bezpłatne lekcje pokazowe metodą BLS COMUNICATION.

 

Korzyści z lekcji pokazowej:

 

• Zapoznanie się z metodyką zajęć
• Poznanie materiałów dydaktycznych
• Zapoznanie się z naszą szkołą
• Dla zainteresowanych: sprawdzenie poziomu znajomości języka

 

Zapisy

 

Zadzwoń pod podany numer i umów się na zajęcia. Do zobaczenia!

 

Tel. 67 214 24 24

 

CZYM JEST METODA BLS COMMUNICATION

 

BLS Communication to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Zdajemy sobie sprawę z wszechobecnej presji czasu, dlatego zajęcia prowadzone są z naciskiem na komunikację, tak by w najkrótszym czasie umożliwić Ci swobodne mówienie.

 

JAK DZIAŁA BLS COMMUNICATION

 

Zajęcia prowadzone metodą BLS COMUNICAION łączą metody tradycyjne i nowoczesne. Dużym plusem jest wykorzystanie e-learningu, czyli platformy, na której samodzielnie się uczysz. Dzięki unikalnemu połączeniu szybko zaczniesz aktywnie posługiwać się językiem angielskim i niemieckim, zarówno w mowie jak i piśmie.

 

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ METODĘ BLS COMMUNICATION

 

Z metodą BLS Communication nauczysz się języka angielskiego i niemieckiego w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo możesz powtarzać materiał w każdej wolnej chwili, by jeszcze sprawniej przyswoić ten język. Dzięki audiobookom dostępnym na naszej stronie, masz możliwość samodzielnego powtarzania i rozwijania materiału poznanego podczas zajęć z lektorem.

 

Zapewniamy materiały dydaktyczne:

• książki
• platformy e-learningowe
• audiobooki
• fiszki

 

JAK WYGLĄDA BLS COMMUNICATION W PRAKTYCE

 

Program BLS Communication stworzony jest przede wszystkim dla osób dorosłych, którym szczególnie zależy na wykorzystywaniu języka angielskiego i niemieckiego w praktyce. W trakcie zajęć lektor komunikuje się z kursantami wyłącznie po angielsku dzięki czemu, słuchacze oswajają się z akcentem, przełamują barierę mówienia i przyswajają język w sposób niemalże naturalny.

 

 

Zobacz prezentacje wideo:

 

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH