Tylko w Leader School!

Robot EMYS uczy
metodą Leo English


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Anna Połczyńska

Lektorka j. angielskiego, certyfikowana lektorka metody BLS Communication i LEO English.
Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Filologia Angielska, specjalność językoznawstwo. Swoją pasję do języków obcych łączy z talentem plastycznym i muzycznym prowadząc zajęcia dla najmłodszych metodą Leo English. Nauczanie sprawia jej ogromną satysfakcję. Ania potrafi zamienić każdą lekcję w fantastyczną przygodę, podczas której uczniowie przyswajają język obcy wszystkimi zmysłami. Marzy o podróży dookoła świata, chciałaby nauczyć się gry na basie :)

Marta Królewicz

Certyfikowana lektorka metody Leo English.
Magister filologii polskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Adama Mickiewicza
w Poznaniu oraz plastyki w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Wałczu.
Jej motto to: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, a nauka języków obcych to nie tylko poznawanie języka, umiejętność komunikacji, to także poznawanie ludzi, ich świata i ich kultury. Nauczanie metodą Leo English jest dla niej idealnym połączeniem zamiłowania do języka angielskiego, możliwości powrotu w świat fantazji dziecka oraz talentów plastycznych.
Miłośniczka zimowych kąpieli i długich spacerów nordic walking.

Marek Glover

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Urodził się i wychował w Anglii, posiada dyplom licencjata Filologii Angielskiej oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Fascynują go nowoczesne metody nauczania języków obcych jest perfekcjonistą w stosowaniu metody BLS. Interesuję się muzyką, w wolnych chwilach gra na pianinie.

Marcin Pater

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, doświadczony w prowadzeniu zajęć w każdej grupie wiekowej. Z Leader School współpracuje od 2007 roku. Nauczanie języka angielskiego to jego żywioł. Marcin to wulkan energii z wrodzonym darem zjednywania sobie ludzi. Zajęcia z Marcinem są bezstresowe, ale bardzo intensywne. Marcin interesuje się popularną literaturą amerykańską, science fiction oraz fantastyką.

Krzysztof Stasik

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
‘It is never late to learn.’ Na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Kilkanaście lat temu stanąłem przed poważnym życiowym wyzwaniem – potrzebą, a właściwie koniecznością zmiany zawodu. Zacząłem uczyć się języka angielskiego. Najpierw z ciekawości, później z coraz większym zainteresowaniem. Następnym krokiem była decyzja studiowania filologii angielskiej i podjęcie pracy jako nauczyciel. Wybór okazał się trafny. Jestem chodzącym przykładem na to, że na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Dlatego zachęcam do nauki również osoby w wieku 40+. Naprawdę warto spróbować! Zapraszam!

David McWilliam

Native speaker z Wielkiej Brytanii, Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Pochodzi z Hull, miasta położonego w północno-wschodniej Anglii. Dawid mieszka i pracuje w Pile od 2008 roku, posiada doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Doświadczenie zdobył poprzez współpracę ze szkołami językowymi, nauczanie w firmach z Piły i jej okolic, jak również poprzez nauczanie studentów indywidualnych. Posiada certyfikat TEFL (Teaching English as a Foreign Language). W wolnym czasie uprawia kolarstwo, lubi podyskutować o kinie.

Elżbieta Ślusarczyk

Lektorka j. niemieckiego, certyfikowana lektorka BLS Kommunikation
Dyplomowana germanistka z 30 letnim doświadczeniem w zawodzie. Pracowała zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi, w szkołach prywatnych i publicznych. W swojej pracy wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Praca lektorki sprawia jej wiele satysfakcji, niezależnie od wieku uczniów. Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu np. na rowerze.

Dorota Juszczuk

lektorka języka hiszpańskiego
magister iberystyki, doświadczona lektorka z doświadczeniem w każdej grupie wiekowej od dzieci po grupy dorosłych. Bardzo sumienna i zaangażowana. Zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, uśmiechem, a także zainteresować kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Prywatnie kocha podróże, szczególnie do swojej ukochanej Barcelony :)

Marina Geldt

Native speaker z Kazachstanu, lektorka języka rosyjskiego
Urodzona w Kazachstanie, z wykształcenia ekonomistka, kobieta wielu talentów. Po przyjeździe do Polski odkryła swoją nową pasję –nauczanie języka rosyjskiego. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i zaangażowana w to co robi. Każdego potrafi zarazić swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W wolnych chwilach maluje farbami akrylowymi i olejnymi.

Agnieszka Nowak

Lektorka języka niemieckiego, certyfikowana lektorka metody BLS Kommunikation. Magister Filologii Germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Z nauczaniem związana od 2007 roku. Ma doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć z dziećmi ale także z młodzieżą i dorosłymi. Miłośniczka kotów. Sama również adoptowała jednego kotka. W wolnej chwili można ją spotkać na siłowni lub na zajęciach zumby.

Robert Zielonka

Jestem magistrem filologii angielskiej, tłumaczem języka polskiego-angielskiego-rosyjskiego. Brałem udział w wielu szkoleniach w Wielkiej Brytanii, m.in. kursie nowoczesnego podejścia w nauczaniu - NLP.
Pracowałem w szkole podstawowej, gimnazjalnej, średniej, w szkołach językowych a także jestem lektorem na prywatnych zajęciach. Przygotowuję do egzaminów szkolnych, matury, certyfikatów językowych.
Kieruję się w nauczaniu pasją, indywidualnym podejściem do każdej osoby.

Paulina Zielonka

Nazywam się Paulina Zielonka i nauczam angielskiego. Studia magisterskie filologii angielskiej w Poznaniu pozwoliły mi nabrać profesjonalnego, pedagogicznego podejścia do nauczania oraz poznałam wielu inspirujących dydaktyków. Dzięki mojej pasji do malowania, poezji, muzyki oraz śpiewu mogę się spełniać jako licencjonowana nauczycielka metody Leo English dla dzieci. Pracuję także z dorosłymi jako lektor metody bezpośredniej BLS communication, dzięki której uczestnicy mogą rozwinąć się przede wszystkim w mowie, pokonując bariery językowe. Fascynuje mnie brytyjska kultura, w tym muzyka: począwszy od Beatlesów (będąc ich oddaną fanką), aż po twórczość Harrego Stylesa. Ten język jest mi bliski jak ojczysta mowa odkąd byłam małą dziewczynką (często nawet przyłapuję się na myśleniu po angielsku), dlatego związanie z nim swojej przyszłości dało mi wiele radości.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH