WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Anna Połczyńska

Lektorka j. angielskiego, certyfikowana lektorka metody BLS Communication i LEO English.
Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Filologia Angielska, specjalność językoznawstwo. Swoją pasję do języków obcych łączy z talentem plastycznym i muzycznym prowadząc zajęcia dla najmłodszych metodą Leo English. Nauczanie sprawia jej ogromną satysfakcję. Ania potrafi zamienić każdą lekcję w fantastyczną przygodę, podczas której uczniowie przyswajają język obcy wszystkimi zmysłami. Marzy o podróży dookoła świata, chciałaby nauczyć się gry na basie :)

Marta Królewicz

Certyfikowana lektorka metody Leo English.
Magister filologii polskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Adama Mickiewicza
w Poznaniu oraz plastyki w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Wałczu.
Jej motto to: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, a nauka języków obcych to nie tylko poznawanie języka, umiejętność komunikacji, to także poznawanie ludzi, ich świata i ich kultury. Nauczanie metodą Leo English jest dla niej idealnym połączeniem zamiłowania do języka angielskiego, możliwości powrotu w świat fantazji dziecka oraz talentów plastycznych.
Miłośniczka zimowych kąpieli i długich spacerów nordic walking.

Joanna Górka

Lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowana Lektorka metody BLS Communication. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w szkole podstawowej, prowadząc zajęcia indywidulane, a także pracując jako lektor, tłumacz i Teaching Assistant w jednym z największych collegów w środkowej Anglii.
Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku anglistyka i rusycystyka, posiadam także certyfikat TEFL oraz Community Interpreter Diploma. Miłośniczka literatury wszelakiej, ostatnio głównie biografie i thrillery sądowe.
Nauczanie angielskiego sprawia mi dużą satysfakcję, gdyż oprócz przekazywania wiedzy na temat języka, staram się tłumaczyć pewnie zjawiska językowe w szerszym kontekście kulturowym danego kraju. Mieszkając wiele lat w Anglii miałam szansę dogłębnie poznać jej specyfikę i różnorodność, i te wiadomości także staram się przekazywać na swoich zajęciach. Uważam, że w nauce języków najważniejszą rzeczą jest przełamanie bariery i wstydu przed popełnianiem błędów. Na moich zajęciach staram się zachęcić nawet najbardziej nieśmiałych słuchaczy do mówienia.

Joanna Kin

Lektorka j. angielskiego, certyfikowana lektorka metody BLS Communication.
Jestem magistrem filologii angielskiej. Ukończyłam także studia podyplomowe w prestiżowej Szkole Tłumaczy i Języków Obcych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jestem wielką fanką języków obcych ze względu na to, że gdy mówimy w innym języku nasz głos zmienia swoje brzmienie . W szczególności przemawia do mnie język angielski.
W trakcie zajęć szczególną uwagę zwracam na wymowę. Uważam, że skuteczność komunikacji w kontaktach z osobami z innych krajów zależy w znacznym stopniu właśnie od prawidłowej wymowy. Potwierdzenie tego znajdujemy w najnowszych badaniach - gramatyka odpowiada tylko za 4 proc. nieporozumień, za ponad 50 proc. - wymowa.
W czasie wolnym pływam oraz jeżdżę rowerem niezależnie od warunków pogodowych.

Łukasz Kępczyński

Lektor j. angielskiego oraz j.hiszpańskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Magister Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim, posiada również dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia ze specjalnością filologia hiszpańska. Z Leader School współpracuje od 2008 roku. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał jako wykładowca akademicki Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gorzowie Wlkp. Zespołu Kolegiów Nauczycielskich w Wałczu, oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, a także jako nauczyciel w szkołach podstawowych i gimnazjach. Łukasz to perfekcjonista w każdej dziedzinie, ceniony przez słuchaczy za doświadczenie i profesjonalizm. Entuzjasta sportu, pasjonat podróży i języka hiszpańskiego.

Marek Glover

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Urodził się i wychował w Anglii, posiada dyplom licencjata Filologii Angielskiej oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Fascynują go nowoczesne metody nauczania języków obcych jest perfekcjonistą w stosowaniu metody BLS. Interesuję się muzyką, w wolnych chwilach gra na pianinie.

Marcin Pater

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, doświadczony w prowadzeniu zajęć w każdej grupie wiekowej. Z Leader School współpracuje od 2007 roku. Nauczanie języka angielskiego to jego żywioł. Marcin to wulkan energii z wrodzonym darem zjednywania sobie ludzi. Zajęcia z Marcinem są bezstresowe, ale bardzo intensywne. Marcin interesuje się popularną literaturą amerykańską, science fiction oraz fantastyką.

Krzysztof Stasik

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
‘It is never late to learn.’ Na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Kilkanaście lat temu stanąłem przed poważnym życiowym wyzwaniem – potrzebą, a właściwie koniecznością zmiany zawodu. Zacząłem uczyć się języka angielskiego. Najpierw z ciekawości, później z coraz większym zainteresowaniem. Następnym krokiem była decyzja studiowania filologii angielskiej i podjęcie pracy jako nauczyciel. Wybór okazał się trafny. Jestem chodzącym przykładem na to, że na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Dlatego zachęcam do nauki również osoby w wieku 40+. Naprawdę warto spróbować! Zapraszam!

David McWilliam

Native speaker z Wielkiej Brytanii, Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication
Pochodzi z Hull, miasta położonego w północno-wschodniej Anglii. Dawid mieszka i pracuje w Pile od 2008 roku, posiada doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Doświadczenie zdobył poprzez współpracę ze szkołami językowymi, nauczanie w firmach z Piły i jej okolic, jak również poprzez nauczanie studentów indywidualnych. Posiada certyfikat TEFL (Teaching English as a Foreign Language). W wolnym czasie uprawia kolarstwo, lubi podyskutować o kinie.

Elżbieta Ślusarczyk

Lektorka j. niemieckiego, certyfikowana lektorka BLS Kommunikation
Dyplomowana germanistka z 30 letnim doświadczeniem w zawodzie. Pracowała zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi, w szkołach prywatnych i publicznych. W swojej pracy wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Praca lektorki sprawia jej wiele satysfakcji, niezależnie od wieku uczniów. Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu np. na rowerze.

Katarzyna Osuch

Lektorka j. niemieckiego, certyfikowana lektorka BLS Kommunikation
Magister Filologii Germańskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Uważa, że w nauce języka obcego bardzo ważne jest pozytywne nastawienie i motywacja. Praca lektora daję jej ogromną satysfakcję i uwielbia obserwować postępy swoich uczniów. W wolnych chwilach gra na pianinie i gitarze.

Wirginia Piotrowska

Uwielbiam pracować z młodzieżą, dorosłymi i super dorosłymi. Znam włoski od podszewki dzięki 10-letniemu pobytowi we Włoszech, w czasie którego zobowiązałam sama siebie do nauczenia się języka kraju, który mnie gości, najlepiej jak tylko potrafiłam. Uzyskałam wówczas dyplomy: Accademia Italiana di Lingua-Florencja, Universita' Per Stranieri di Siena, Terza Universita' degli Studi di Roma. Co najbardziej uwielbiam w mojej pracy? Moment, kiedy moi uczniowie przekraczają pewien zaczarowany próg i stają się prawie Włochami, bo udało mi się ich przez ten próg przeprowadzić: poprzez trud, pracę, wytrwałość, śmiech... poprzez przybliżanie ich do kultury, obyczajów, muzyki, mody, kuchni włoskiej... bo wtedy jestem z nich dumna, bardzo dumna.

Dorota Juszczuk

lektorka języka hiszpańskiego
magister iberystyki, doświadczona lektorka z doświadczeniem w każdej grupie wiekowej od dzieci po grupy dorosłych. Bardzo sumienna i zaangażowana. Zawsze stara się zarazić swoich uczniów pozytywną energią, uśmiechem, a także zainteresować kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Prywatnie kocha podróże, szczególnie do swojej ukochanej Barcelony :)

Bogusława Jabłońska

lektorka języka francuskiego
Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczy języka francuskiego od ponad 30 lat z niezmierną pasją. Bardzo sumienna i zaangażowana w swoją pracę. W wolnych chwilach uwielbia słuchać Chet’a Bakera i Milesa Davisa.

Marina Geldt

Native speaker z Kazachstanu, lektorka języka rosyjskiego
Urodzona w Kazachstanie, z wykształcenia ekonomistka, kobieta wielu talentów. Po przyjeździe do Polski odkryła swoją nową pasję –nauczanie języka rosyjskiego. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i zaangażowana w to co robi. Każdego potrafi zarazić swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W wolnych chwilach maluje farbami akrylowymi i olejnymi.

Aleksandra Płachta

Jestem absolwentką filologii angielskiej i certyfikowanym lektorem metodą BLS. Od dawna fascynowała mnie angielska kultura i złożona historia tego języka. Już w trakcie studiów zaczęłam dzielić się swoją wiedzą udzielając korepetycji na różnych poziomach zaawansowania i przygotowując do ważnych sprawdzianów. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego ucznia, dostosowywać odpowiednie metody i urozmaicać lekcje na różne sposoby. Według mnie każdy znajdzie swoją drogę na efektowną i przyjemną naukę języka. Oprócz tego w wolnym czasie słucham ballad rockowych, gram na gitarze i komponuję. Kilkudniowy pobyt w Londynie był dla mnie spełnieniem marzeń, jednak Wielka Brytania nadal jest dla mnie tajemniczą wyspą, którą chętnie będę odkrywać.

Dawid Szymański

Lektor j. angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication. Wieloletni korepetytor w zakresie nauczania języka angielskiego na wielu poziomach. Pasjonat nowoczesnej metodyki nauczania z elementami technologii oraz miłośnik retoryki. Psycholog hobbysta. Zagorzały poszukiwacz i odkrywca zakątków języka angielskiego.
"Dobry nauczyciel uczy, najlepszy inspiruje..."
Ceniony przez słuchaczy za humor, wyrozumiałość oraz życzliwość. Nauczanie stanowi dla niego niebywałą radość i zachwyt. Uwielbia obserwować oraz pochwalać postępy wszystkich swoich uczniów. Legitymuje się optymizmem oraz niezłomną cierpliwością. W czasie wolnym fascynuje się zwiedzaniem oraz podróżowaniem motocyklem.